Historie firmy

Od roku 1993 se zabýváme montážemi reklamních materiálů na podporu prodeje. V tomto roce jsme začali takřka výhradně pracovat pro společnost Tabák a.s. (později přejmenovaná na Philip Morris).

Pro tuto společnost jsme zajišťovali montáže, opravy a demontáže světelných i nesvětelných reklam, zásobníků na cigarety, lepení reklamních samolep, atd.

V tomto období měla firma pouze jeden dvoučlenný tým.

instalace-pro-tabak-a.s..jpginstalace-pro-tabak-a.s.jpg

Tyto montáže jsme zajišťovali v regionu Praha a střední Čechy. Vzhledem k narůstajícímu objemu prací došlo k rozšíření firmy na dva dvoučlenné týmy. Tento stav trvá dodnes. Spolupráce s Philip Morris byla ukončena v roce 2010.

Od roku 2002 jsme začali pracovat pro Plzeňský Prazdroj, kde zajišťujeme instalace světelných reklam na provozovnách v regionu Praha a severní Čechy. Od 30. 3. 2016 již Plzeňský Prazdroj našich služeb nevyužívá.

Od roku 2015 jsme začali také pracovat pro společnost JT International (Camel), pro který zajišťujeme venkovní branding trafik.

Dále zajišťujeme některé montáže pro výrobce reklamních materiálů, pro firmu Klarp s.r.o. - Jesenice u Prahy  a pro všechny, kteří mají problém 

s instalací, opravou nebo renovací světelné reklamy a obrátí se na nás.